Zuzka Bergerová - cvičení jógy

individuální Jóga

Jóga přináší pochopení, uvolnění, řešení a klid. Je založena na Vašem rozhodnutí a Vaší práci v sobě. O Józe nemusíte vědět vůbec nic.

Učím v domácím prostředí se zahradou v Praze 4 (Braník) v dopoledních hodinách (pondělí - pátek), kontakt: 608507303, zuzana@yogavila.com

 

Děkuji, že je mi umožněno učit, pomáhat a předávat dál Jógu, lidem s upřímným záměrem bez rozdílu zkušeností nebo věku.

Nešlo by to bez Učitele. Děkuji Učiteli, Michaele Svaté, za trpělivost, nekonečnou laskavost, moudrost, opravdovost a odvahu, které mi dává do mých kroků.

Nekonečné díky a lásku mému muži a mým dětem (malinkatým velikánským Učitelům (nejen) v průběhu mých čtyř těhotenství, kteří daly vzniknout systému "těhotenské Jógy a Jógy po porodu").

Děkuji, že Vás mám

Om Shanti Shanti Shanti

Mgr. Zuzana Bergerová

zuzana@yogavila.com, +420608507303

"...jednou TO všechno začne dávat smysl. Do té doby se tomu zmatku směj, nebo si trochu poplač.... a nezapomeň, že všechno má svůj důvod."

Reference:

"Na individuální terapie k Zuzce mě přivedla moje cesta za vytouženým miminkem. Do té doby jsem si myslela, že moje disciplína, dodržování všech pravidel nebo třeba cvičení hormonální jógy silou, je ta nejlepší a správná cesta, která mě dovede k mému cíli, protože do té doby to tak fungovalo. Při jógové praxi, kterou mě Zuzka provázela, jsem ale začala zjišťovat, že některé věci, situace, vznikají přirozeně a že je tam svojí disciplínou a hlavou nedostanu. Asi nejcennější zkušeností pro mě je, že v určitých situacích přesně vím, co mám dělat a nemusím se ptát pěti kamarádek, konzultovat problém se třemi lékaři nebo zběsile googlovat. Vím, že jsem na začátku, ale jsem ráda, že jsem mohla díky jógové praxi pochopit, že disciplína a dril není vše a že je potřeba vnímat sebe. A když se vrátím na začátek, proč jsem vlastně k Zuzce přišla, tak si troufám říct, že jógová praxe mě přivedla i k mému vytouženému miminku, děkuji." Lenka Mikulková, prosinec 2021