Zuzka Bergerová - cvičení jógy

Joga pro těhotné

"Těhotenská joga se Zuzanou pro mne byla jako zázrak. První těhotenské cvičení, které jsem během tří těhotenství zkusila, kdy jsem měla pocit, že opravdu cvičím a svému tělu dopřávám potřebný pohyb a protažení. Naučila jsem se spoustu vychytávek, skvělých pozic, které ulevily, či naopak nakoply energii tehdy, když bylo potřeba. Zároveň jsem poznala úžasnou ženu, která mi od první minuty sedla tak jako málokdo, takže jsem se během lekcí cítila skvěle nejen na těle, ale i na duchu. Děkuji za to, i hodiny se Zuzkou mne skvěle připravily na nejkrásnější porod mé třetí dcery, který jsme si s rodinou užili v klidu a pohodě domova. Veronika Vránová"

Kdy a kde cvičím?

úterý 16,30-17,30 Om Joga Studio na Kačerově (5 min z metra, ul. Na Záhonech 24, Praha 4, www.omjogastudio.cz)

dvoudenní seminář pro veřejnost i učitele jogy

nebo individuálně (90minutová konzultace, výuka individuální sestavy pro řešení konkrétních potíží, cena 1500 Kč, 608507303 pro domluvení termínu, adresa: Praha 4 -  Braník)

Joga pro těhotné "od prvního dne až do (po) porodu" je ucelený systém jogy pro každý den určený pro ženy v jakémkoli stupni těhotenství. Dech + správně volené pozice + hluboké relaxační techniky jsou alfou omegou jednoltivých sestav. Protáhnete se, posílíte, jak zrovna potřebujete. Navíc si budete umět pomoc od bolestí a nepříjemných těhotenských obtíží.

"Mým největším učitelem těhotenské jogy byla má čtyři těhotenství. Přinesla mi mé nejtěžší životní zkušenosti, ale i nepopsatelně krásné okamžiky. Nesmírně si vážím, že mohu předávat úžasné jogové techniky, které pomáhají ženám v těhotenství, ale i po porodu, bez rozdílu zkušeností nebo věku. Velký dík patří mé přítelkyni a učitelce Andree Smékalové, která mě na tuto cestu přivedla a s inteligencí a humorem jí vlastní vždycky podporovala (systém Jogy pro těhotné Mgr. Andrey Smékalové)."