Zuzka Bergerová - cvičení jógy

Hormonální joga

Hormonálka je vhodná pro ženy v každém věku. Pomáhá v přechodu i po, stejně tak pomáhá rozchodit cyklus po dlouhodobém užívání antikoncepce. Je skvělá po porodu a pro maminky s dětmi. Pravidelné cvičení hormonální jógy odstraňuje potíže způsobené nízkou hladinou hormonů. Velmi rychle tak získáte zpět fyzickou i psychickou pohodu, a to i když nemáte s jógou žádné předešlé zkušenosti.

Pokud se chcete sestavu naučit, srdečně Vás zvu na své semináře. Na semináři se naučíte půlhodinovou sestavu, kterou budete schopné samostatně cvičit i bez předchozích zkušeností. Seminář Vás také nastartuje pro pravidelné cvičení sama se sebou. Hormonálka je velmi silná jogová technika, její působení na Váš organismus pocítíte už na semináři a velmi rychle i v dalších dnech....

Jak se Hormonální joga cvičí? Sestava má pět částí - zahřívací rozcvičku, část na vaječníky, relaxační část zaměřenou na uvolnění hlavy a čištění hypofýzy, část na štítnou žlázu, závěrečné pozice a relaxace. Geniálně v sobě propojuje jogové techniky určené pro blaho ženského organismu, podporu imunitního systému a antistresové techniky. Podívejte se na videa, pochopíte dech a rytmus celé sestavy.

Proč cvičit hormonální jógu?

Hormonální joga přirozeně odstraňuje potíže způsobené nízkou hladinou hormonů:

Po čtyřech měsících pravidelného cvičení se upraví hormonální hladina tak, jak to právě Vy v daný okamžik potřebujete. Bez léků, bez bylin, jen díky pravidelnému cvičení. Ženy jsou pak přirozeně spokojené, krásné a v pohodě. Často objeví ztracenou rovnováhu, často se pouští do věcí dlouho odkládaných, často si užívají jen to, že jsou a že je jim dobře.

Jak cvičit hormonální jógu?

Cvičte doma alespoň 3x, ideálně 4x týdně. Až se systém naučíte, cvičení Vám nezabere déle než 35 minut, někdy i méně. Ke cvičení nepotřebujete žádné speciální pomůcky. I nadále se věnujte všem sportovním aktivitám či joze, jak jste byla zvyklá, uvidíte, že Vám půjdou ještě lépe.

Hormonální jógovou terapii vyučuji také individuálně formou tří setkání (kontakt)