Zuzka Bergerová - cvičení jógy

kde cvičím & termíny seminářů & videa zdarma

VIDEA ZDARMA - Joga pro těhotné, Hormonální joga pro ženy

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE Jogy pro těhotné - dvouhodinové setkání včetně výuky individuální sestavy pro řešení konkrétních potíží, cena 1500 Kč (v ceně jsou skripta a videa k sestavám)

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE Jogové terapie -  formou tří setkání (vždy 2-3 hodiny, ideálně po týdnu). Výuka je přizpůsobena Vašim individuálním potřebám

tel. 608 507 303 pro domluvení termínu (dopolední hodiny po-pá), adresa: Praha 4 -  Braník

Semináře Hormonální jogové terapie pro ženy (skupina max. 7 žen):

  • 5. - 6. března 2021 - Joga Spořilov (Roztylské nám.) - pátek (čas 17-21) + sobota (9-15)

Rezervace předem je nutná mailem zuzana@yogavila.com, telefonicky 608507303, nebo přes rezervační formulář (viz níže). Cena semináře zůstává 2500 Kč (2000 Kč při přihlášení ve dvou, pro studentky, ženy v důchodu nebo na mateřské, případně v jiné znevýhodněné situaci, platbu je možné po dohodě odložit, nebo se domluvit na splátky). V ceně jsou podrobná skripta, plán sestavy, videa se sestavou a individuální konzultace.

 

JOGA PRO TĚHOTNÉ - pravidelné hodiny - M-Yoga (Roztylské nám., Praha 4 - Spořilov, www.m-yoga.cz) středa 17,45-18,45 (do odvolání necvičíme)

28. března 2021 - jak cvičit/učit jógu v těhotenství - jednodenní velmi praktický seminář pro těhotné ženy a učitele jógy, krátké sestavy pro každý den těhotenství, relaxace, techniky k porodu, "vychytávky" proti bolestem.... podrobná skripta a videa jsou součástí. Absolvování kurzu Vás opravňuje k výuce systému (certifikát "Joga pro těhotné"). M-Yoga (Roztylské nám., Praha 4 - Spořilov, www.m-yoga.cz), čas 9-15, cena 1990 Kč. Maximální počet účastníků na semináři je 7. Místo si rezervujte na zuzana@yogavila.com, reference.

Joga pro těhotné "od prvního dne až do (po) porodu" je ucelený systém jogy pro každý den určený pro ženy v jakémkoli stupni těhotenství. Dech + správně volené pozice + hluboké relaxační techniky jsou alfou omegou jednotlivých sestav. Protáhnete se a posílíte, jak zrovna potřebujete. Navíc si budete umět pomoc od bolestí a nepříjemných těhotenských obtíží.

 

 

 

 

 

 

 

Rezervujte se