Zuzka Bergerová - cvičení jógy

ONLINE kurz hormonálky pro ženy - začněte zdarma

Připravila jsem pro Vás ONLINE kurz Hormonální jogové terapie pro ženy.

Začít můžete hned a ZDARMA :-)

1. krok - sestava má pět částí (rozcvičku, část na vaječníky, část na hypofýzu, část na štítnou žlázu, závěrečné pozice a relaxace), vše vychází na 35 minut. Začněte s rozcvičkou a s krátkou relaxací dnes, nebo kdykoliv během zítřka. První video najdete na https://www.zuzkabergerova.cz/hormonalni-joga-video/ a jmenuje se "Hormonálka: Start - týdenní program (den 1)". POZOR! nepouštějte si celou sestavu, nebude Vás to bavit a nebude to fungovat.

Následující den zkuste zacvičit "Hormonálka: Start - týdenní program (den 2)", další den "Hormonálka: Start - týdenní program (den 3)", až se procvičíte ke dni 7 a troufám si odhadnout, že už budete rozcvičku CVIČIT ÚPLNĚ SAMA bez videa, gratuluji!

Tato VIDEA jsou ZDARMA, všem volně dostupná, vhodná pro všechny ženy s vyjimkou těhotných. Výuka dalších částí sestavy je placená "dobrovolným příspěvkem", pokud máte zájem, pusťte se do kroku 2. Kdykoliv jsem Vám k dispozici s dotazy na zuzana@yogavila.com

S láskou

 

2. krok - udělejte si čas na čtení dalších řádků....

Nesmírně si cením každého Vašeho pokusu začít cvičit. Cvičit sama se sebou je myslím úplně to nejtěžší, zároveň ale nejsilnější a nejmocnější cesta životem, plná zdraví a síly, které potřebujeme nejen pro nás, ale také abychom mohli dávat a předávat dál. Hormonální joga pro ženy je nesmírně silná technika, nesoucí v sobě úžasné jogové poklady vedoucí ke zdraví, vnitřní síle, moudrosti a spokojenosti. A to velmi rychle. Je však potřeba vytrvale cvičit tuto půlhodinovou sestavu alespoň 3x až 4x v týdnu, proto je velmi důležité vědět sama v sobě, PROČ chcete cvičit (znát SVŮJ důvod, byť bych ho třeba v tento okamžik ani nechtěla říct nahlas......).

Pokud nevíte, rozcvička Vás neoslovila, neztrácejte s hormonálkou svůj čas. V opačném případě přidáte k rozcvičce první poklad - techniku "Cirkulace energie" a vyzkoušíte si ji na druhé části sestavy "vaječníky". Napište mi na zuzana@yogavila.com, pokud chcete pokračovat dál a poslat toto video. Během týdne se velmi snadno procvičíte celou sestavou a začnete ji cvičit sama. Pošlu Vám také materiály a shrnutí nejdůležitějších momentů, které Vám pomohou vytrvat. Už po tomto prvním týdnu cvičení budete vnímat velký přísun všeho, co právě Vám Vaše praxe (Vaše cvičení) dává. Kdykoli Vám také budu k dispozici na telefonu 608507303 (domluvíme konkrétní den, čas pro konzultaci).

Cena kurzu je 2500 Kč (pro studentky, ženy v důchodu, nebo na mateřské 2000 Kč).  Součástí ceny jsou všechna videa, výukové materiály a individuální telefonické nebo mailové konzultace. Jsem si vědoma, že cena může být pro Vás v tuto chvíli vysoká a nechci, aby byla překážkou a způsobila, že nebudete cvičit. Proto jsem se rozhodla, že cena bude dobrovolná a ponechám na Vašem posouzení, zda je pro Vás platba možná nebo nemožná.

 

 

 

Plánované termíny seminářů Hormonální jogové terapie pro ženy byly a věřím, že brzy zase budou:

  • 27. - 28. března - pátek (čas 17-21) + sobota (10-16) - Joga Průhonice - cena 2500 Kč, možná doprava z Prahy - ZAPLNĚNO
  • 24. - 25. dubna - pátek (čas 17-21) + sobota (10-16) - Om Joga Studio Praha 4 - Kačerov - cena 2500 Kč
  • měsíční kurz 5 úterků za sebou - sestavu se učíte postupně a pomaleji, od 1. setkání již cvičíte sama - 28. 4., 5. 5., 12. 5., 26. 5. a 2. 6. - Om Joga Studio Praha 4 - Kačerov - cena 2500 Kč
  • 6. - 7. června - sobota (čas 13-17) + neděle (10-17) - Studio Samadhi Ujezd nad Lesy (www.studiosamadhi) - cena 2500 Kč

Rezervace předem je nutná mailem zuzana@yogavila.com, telefonicky 608507303, nebo přes rezervační formulář (viz níže). Cena 2000 Kč - pro ženy v důchodu, na mateřské, studentky, nebo při rezervaci ve dvou.

Hormonální jógovou terapii vyučuji také individuálně formou tří setkání (vždy 2-3 hodiny). Pokud máte zájem o individuální práci, zavolejte mi, nebo napište.

Rezervujte se