Zuzka Bergerová - cvičení jógy

Kde cvičím & termíny seminářů & online kurz hormonálky

Letní semináře Hormonální jogové terapie pro ženy jsou:

  • 3. - 4. července - Open Air Průhonický park (zázemí nebo špatné počasí v Joga Průhonice www.jogapruhonice.cz) - pátek (čas 17-21) + sobota (9-15)
  • 21. - 22. srpna - Om Joga Studio (Praha 4 - Kačerov, Na Záhonech 24, www.omjogastudio.cz) - pátek (čas 17-21) + sobota (9-15)

Rezervace předem je nutná mailem zuzana@yogavila.com, telefonicky 608507303, nebo přes rezervační formulář (viz níže). Cena semináře zůstává 2500 Kč (2000 Kč při přihlášení ve dvou, pro studentky, ženy v duchodu nebo na mateřské, případně v jiné znevýhodněné situaci, platbu je možné po dohodě odložit, nebo se domluvit na splátky). V ceně jsou podrobná skripta, plán sestavy, videa se sestavou a individuální konzultace.

Hormonální jógovou terapii vyučuji také individuálně formou tří setkání (vždy 2-3 hodiny). Pokud máte zájem o individuální práci, zavolejte mi, nebo napište.

JOGA PRO TĚHOTNÉ - celý červen - úterý 16,30-17,30 - Om Joga Studio (Praha 4, Na Záhonech 24, červené dveře)

SEMINÁŘ Joga pro těhotné pro učitele i veřejnost - 10. - 11. října - Om Joga Studio (Praha 4 - Kačerov), po absolvování kurzu obdržíte absolventský diplom, který Vás opravňuje k výuce systému "Jogy pro těhotné". Místo si rezervujte na www.omyogastudio.cz, případně mailem na skolajogy@gmail.com

 

Pokud si nejste jistá, jestli je Hormonální joga pro Vás tou správnou cestou, zkuste ONLINE kurz Hormonální jogové terapie pro ženy.

Začít můžete hned a ZDARMA :-)

1. krok - sestava má pět částí (rozcvičku, část na vaječníky, část na hypofýzu, část na štítnou žlázu, závěrečné pozice a relaxace), vše vychází na 35 minut. Začněte s rozcvičkou a s krátkou relaxací dnes, nebo kdykoliv během zítřka. První video najdete na https://www.zuzkabergerova.cz/hormonalni-joga-video/ a jmenuje se "Hormonálka: Start - týdenní program (den 1)". POZOR! nepouštějte si celou sestavu, nebude Vás to bavit a nebude to fungovat.

Následující den zkuste zacvičit "Hormonálka: Start - týdenní program (den 2)", další den "Hormonálka: Start - týdenní program (den 3)", až se procvičíte ke dni 7 a troufám si odhadnout, že už budete rozcvičku CVIČIT ÚPLNĚ SAMA bez videa, gratuluji!

Tato VIDEA jsou ZDARMA, všem volně dostupná, vhodná pro všechny ženy s vyjimkou těhotných. Výuka dalších částí sestavy je placená "dobrovolným příspěvkem", pokud máte zájem, pusťte se do kroku 2. Kdykoliv jsem Vám k dispozici s dotazy na zuzana@yogavila.com

S láskou

 

2. krok - udělejte si čas na čtení dalších řádků....

Nesmírně si cením každého Vašeho pokusu začít cvičit. Cvičit sama se sebou je myslím úplně to nejtěžší, zároveň ale nejsilnější a nejmocnější cesta životem, plná zdraví a síly, které potřebujeme nejen pro nás, ale také abychom mohli dávat a předávat dál. Hormonální joga pro ženy je nesmírně silná technika, nesoucí v sobě úžasné jogové poklady vedoucí ke zdraví, vnitřní síle, moudrosti a spokojenosti. A to velmi rychle. Je však potřeba vytrvale cvičit tuto půlhodinovou sestavu alespoň 3x až 4x v týdnu, proto je velmi důležité vědět sama v sobě, PROČ chcete cvičit (znát SVŮJ důvod, byť bych ho třeba v tento okamžik ani nechtěla říct nahlas......).

Pokud nevíte, rozcvička Vás neoslovila, neztrácejte s hormonálkou svůj čas. V opačném případě přidáte k rozcvičce první poklad - techniku "Cirkulace energie" a vyzkoušíte si ji na druhé části sestavy "vaječníky". Napište mi na zuzana@yogavila.com, pokud chcete pokračovat dál a poslat toto video. Během týdne se velmi snadno procvičíte celou sestavou a začnete ji cvičit sama. Pošlu Vám také materiály a shrnutí nejdůležitějších momentů, které Vám pomohou vytrvat. Už po tomto prvním týdnu cvičení budete vnímat velký přísun všeho, co právě Vám Vaše praxe (Vaše cvičení) dává. Kdykoli Vám také budu k dispozici na telefonu 608507303 (domluvíme konkrétní den, čas pro konzultaci).

Cena online kurzu je 2500 Kč (pro studentky, ženy v důchodu, nebo na mateřské 2000 Kč).  Součástí ceny jsou všechna videa, výukové materiály a individuální telefonické nebo mailové konzultace. Jsem si vědoma, že cena může být pro Vás v tuto chvíli vysoká a nechci, aby byla překážkou a způsobila, že nebudete cvičit. Proto jsem se rozhodla, že cena bude dobrovolná a ponechám na Vašem posouzení, zda je pro Vás platba možná nebo nemožná.

 

 

 

Rezervujte se