Zuzka Bergerová - cvičení jógy

JOGA Zuzka - mimořádná akce - podložky na jogu 1+1 ZDARMA

Mimořádná akce - podložky na jogu 1+1 ZDARMA

Před 17ti lety jsem s mou přítelkyní Karolínou Koňaříkovou vytvořila a zprodukovala kolekci podložek na jogu s autorskými potisky. Nechaly jsme je vyrobit, založily jeden z prvních online obchodů www.yogavila.com. Proces trval rok a následně nám dorazil kamion plný jogových podložek. Dnes zbývá sedm palet, které jsem se rozhodla vyprodat a tuto svou kapitolu uzavřít. Pro mě už mají i historickou cenu, cena pro Vás:

300 Kč - modrá podložka s Krišnou, nebo béžová podložka s Krišnou

500 Kč - modrá podložka s lotosem, nebo modrá podložka s mandalou

Ke každé podložce Vám přidám ještě jednu ZDARMA :-) Za cenu 300 Kč nebo 500 Kč tak dostanete dvě podložky! Pokud byste chtěli jednu podložku z kategorie 300 Kč a druhou podložku z kategorie 500 Kč, je to možné, cena za obě pak je 400 Kč. Nabídka platí i při nákupu většího množství podložek.

Podložky jsou protiskluzové, rozměr 182 x 62 x 0,6 cm. Čakry jsou umístěny do středové části podložky (pro někoho pomůcka "správného" provedení pozic).

Objednávete na zuzana@yogavila.com (napište mi adresu zásilkovny, mobil a varianty podložek), nebo objednejte na 608507303, případně na www.yogavila.com. Předání zdarma v Praze po domluvě, nebo zásilkovna (65 Kč).

Za sdílení a doporučení dál předem děkuji,

zdravím Vás

Zuzana

Mgr. Zuzana Bergerová, www.zuzkabergerova.cz