Zuzka Bergerová - cvičení jógy

Joga & Žena & Léto - 21. 5. 2022 - "Pozdrav Slunce jako lék"

"Ale Zuzko! Vždyť já se ani nepředkloním, natož abych dala ruce na zem. Když se předkloním, tak mě tak bolí záda.... a ty dlouhý kroky dozadu a dopředu.... nepředstavitelný! A proč bych to vlastně měla dělat? Sama? Pravidelně? Nene. To není nic pro mě. A navíc na to nemám ani čas!"

Roky učím a sama praktikuji Jogu na základě vlastní zkušenosti. Stále více a více mě dostává Joga "mimo podložku", která nám umožňuje nevtaženost, koncentraci, úlevu, sílu se vypořádat s tím, co je a zároveň je s tím spojena stálost, zdraví, fyzická a psychická spokojenost, která nekolísá.

Stále.

Ano.

Je to možné.

V běžném životě. Od probuzení až do usnutí. Není to však možné, když každý krok je bolestí, mysl lítá, neudrží pozornost a emoce skáčou z plusu do mínusu a naopak. Pak je potřeba "něco málo" na podložce.....ideálně vlastní praxe, ideálně pravidelně.

Srdečně Vás zvu na celodenní jogový workshop "Pozdrav Slunce jako lék". Propojíme jednoduchost s jednoduchostí. Pozdrav Slunci a Vědomí pránického systému. Nebudu Vám psát, co všechno Vám toto spojení umožní, co všechno zmizí a co se objeví, mohu sdílet jen vlastní zkušenosti z vlastní praxe:

“Když Ti řeknu, jak to bude dál vypadat, je to jakobych Ti dalo nejúžasnější knihu Tvých životů, napsanou jen pro Tebe a k tomu Ti povědělo to nejzajímavější z jednotlivých kapitol, i to, jak to celé dopadne. Líbilo by se Ti to?”

“Vždycky jsem hledala cestu, že udělám pro sebe jen malinko, ale budu z toho hodně mít. To nepůjde.”

“Nechtěj víc, střed je ideál.”

“Tlaky be more/do more, které byly před praxí se rozplynuly. Jsem si vědoma vnitřní délky, úlevy v kolenu. Koleno je přítel, zpomaluje mě. Vím, že potřebuji klid a čas a ten teď mám, tak v něm jsem, TEĎ…”

“Nikdo Tě nevyrušuje, všichni fungují, samostatně. Nebuď v tom, co dělají a jsou oni, buď v tom, co děláš a jsi Ty, nevytahuj se z toho. Uniká Ti pak vidět/vnímat TO, CO VZNIKÁ.”

“Nehodnoť, neříkej, že tahle praxe byla VAU, kdyby nebylo těch předchozích…”

“Sázím a vyrůstám v květiny. Každý lotos je jiný, v podstatě stejný, ale otevírá něco jiného.”

“Bez účasti bytosti, která má zájem na léčení, TO NEJDE. Buď se silou, která je všesměrná. Pak nebolí…” 

“Jsem součástí světla, jeho všesměrnosti, nedělitelnosti, nehodnotitelnosti.” 

 

Joga začíná a (ne)končí vždy jen a jen v nás....

....a pokud jste dočetli až sem.......

....prvním předpokladem

je "Rozhodnutí" - UČINIT rozhodnutí, PŘIJMOUT rozhodnutí a VYKONAT rozhodnutí. Pak vznikne prostor pro změnu a poznání, že "to, co bylo v mysli nemožné je možné".....

....třeba časem

ty ruce na zem :-)))

Těším se na setkání s Vámi,

Zuzka

"Pozdrav Slunce jako lék" - sobota 21. května 2022 (9,00 - 18,00)

kde? Joga Studio ToBe, Severovýchodní II 539/1, Praha 4 (Roztylské nám. pod kavárnou, bývalá M-yoga)

program? 9-12 dopolední praxe, 12-14,30 - občerstvení a aromaterapie (Příjemným bonusem a "odvedením pozornosti" bude kouzlení s aromaterapeutickými oleji. Vyrobíte si "Svůj olej na léto", peeling a parfém. Cenné rady nám prozradí Vendy Malochová.), 14,30-18 odpolední praxe

cena? 950 Kč (joga, občerstvení, esenciální oleje)

jak se přihlásit? zuzana@yogavila.com, 608507303