Zuzka Bergerová - cvičení jógy

Zuzka Bergerová ŽIVÝ LOTOS - 12. 12. 2021 nebo 2. 1. 2022

Zuzka Bergerová ŽIVÝ LOTOS - 12. 12. 2021 (plné vč. náhradníků), VOLNO 2. 1. 2022

"...jednou TO všechno začne dávat smysl. Do té doby se tomu zmatku směj, nebo si trochu poplač.... a nezapomeň, že všechno má svůj důvod."

Zní to, jako bych Vás zvala na výstavu mých výtvarných děl nebo do rozkvetlých zahrad. Nejsem ani zahradnice, ani výtvarnice, jsem jogínka. Zvu Vás na celodenní jogový workshop o jogové technice díky které "ta díla a ty zahrady" mohou začít u Vás vznikat. Umožní "okamžité vyladění hudebního nástroje", kdy my jsme tím nástrojem. "Živý lotos" je technika, kterou se naučíte za 3 minuty. Za méně než vteřinu jste v ní, kdykoli a kdekoli. Nicméně je mi tak cenná a osobně blízká, že bych o ní mohla učit životy. Tentokrát "to zkrátím" :-) na jeden sváteční den, třetí advent, neděli 12. prosince.

A CO S TÍM?

Okamžité zvědomění je umožněno každé bytosti (dítě, žena, muž), která ví, že má pánev, trup a hlavu. Zvědomění je umožněno stejně rychle učiteli jogy jako člověku jogou nepolíbenému v jakékoli životní fázi (těhotenství, nemoc, léky... nejsou překážkou).  Nemusí mít zavřené oči, nemusí ani sedět, může být v pohybu, pracovat, mluvit. Nemusí nic vědět o dechu, fungování těla.....

... a VÍ

Je si vědom/a momentální proměny. Promění se nebo zcela zmizí bolest, kvůli které si na techniku vzpomněl/a. Je v okamžitém klidu. Má zpátky ztracenou myšlenku. Ví, co říct. Je V SOBĚ, přestává být VTAHOVÁN/a nepohodlím a je dobře. Aniž by udělal/a řízený pohyb, změní se postavení těla. Naprosto jasně odpoví na otázku: "Kde nebo co je střed těla, odkud kam ho vnímá a co to v daný okamžik přineslo." A může dál pracovat, řídit, učit, léčit, studovat, sportovat, tvořit, pečovat, zvládat, rozhodnout se, jít, sedět, usnout....vzbudit se, žít :-) Patrně s příjemně proměněnou KVALITOU. Je jedno jestli jste tenistka, která díky tomuto kontaktu nadělí soupeřce rozhodující eso. To ESO, radost/bolest nebo "nic" se kterým to ESO vznikne a výsledek toho ESA je umožněn každé zrozené bytosti.... 

12. 12. 2021  od 9,00 do 18,00, Joga Studio ToBe (Severovýchodní II 539/1, Praha 4 - Roztylské nám. pod kavárnou, bývalá M-yoga)

max. 12 lidí na semináři

budete-li chtít dát "Živý lotos pod stromeček", lednový seminář proběhne v neděli 2. 1. 2022 (adresa, čas, vše stejné)

cena 1200 Kč, rezervace na mail zuzana@yogavila.com, v případě dotazů volejte

 

....nikdy nepřestanu milovat jednoduchost a jasnost. To je pro mě joga

Těším se na Vás!

Zuzka

Mgr. Zuzana Bergerová

www.zuzkabergerova.cz

+420608507303