Zuzka Bergerová - cvičení jógy

JOGA Zuzana - kurz Joga&Meditace - 6 setkání - začínáme 5. září + workshop

Milí přátelé,

dovolte mi pozvat Vás do kurzu Jogy&Meditace, od pondělí 5. září do pondělí 10. října (6 pondělků vždy od 18,45 do 20,30). Je také možné připojit se v pondělí 12.září :-)

Meditace se nedá učit, udělat, vymyslet. Je to stav, který vzniká a Joga nám k tomu pomáhá. Vzniká v momentě, kdy nejsme rušeni....vtaženi.....a netoužíme. Síla jogových technik nám pomáhá s tím, co nás ruší a vtahuje, ať už to jsou překážky ve fyzickém těle nebo myšlenky v mysli. Vždy je to pohyb. Meditace je Klid. Klid, který je umožněn všem vědomým bytostem.

"Někdy je hůř, někdy je líp, někdy je tma a někdy světlo, někdy je zima jindy teplo, avšak Stálostí v každém okamžiku našeho bytí je Poznání Já. Naučím Vás techniky Klidu. Povedu Vás tak, že Vám vzniknou Vaše poznání. Je jen na nás jestli s nimi budeme jednou denně, jednou týdně, nebo stále. To je pro mě Joga. Joga je v každém okamžiku našeho Bytí a pro Bytí v Joze jogovou podložku potřebujeme jen minimálně :-)"

Kurz je vhodný pro každého, o Joze nemusíte vědět nic, fyzická omezení nejsou překážkou, dobré je vědět, proč chcete přijít :-)

kurz Joga&Meditace - 6 pondělků....začínáme 5. září

kde se scházíme? Joga Studio ToBe, Severovýchodní II 539/1, Praha 4 (Roztylské nám. pod kavárnou) - podložky/deky/polštářky jsou

kdy? 5. září, 12. září, 19. září, 26. září, 3. října a 10. října vždy 18,45-20,30

cena? 1200 Kč (200 Kč/setkání)

přihlašujte se na mail zuzana@yogavila.com

"Léta jsem si chodila do meditace odpočinout, utřídit si myšlenky, nechat vyjít ty důležité, nechat přijít nápady, zapomenout, nechat ulevit fyzickému tělu... to se časem proměnilo.....když nastala Meditace. Každý den si "sedám", už 13. rokem, dnes však pro TO, co není slovy popsatelné, přesahuje mě ve slovech, prostupuje mě v životech. Pro Stálost, která rozpouští nepohodlí, dává odpovědi. Pro Stálost, na kterou bohužel ještě stále v kolotoči běžného života zapomínám, překrývá se mi něvědomostí, vtažením mysli a smyslů. Pro Stálost, která je mi Vším."

 

Na podzim jsem pro Vás ještě připravila:

Pozdrav Slunci, aneb Být každý den v kontaktu se Sluncem - sobota 10. září - celodenní workshop

Jednoduchost této prastaré sestavy přináší poznání v hrubém fyzickém těle (protažení, zúžení, uzdravení....), i v jemných nefyzických rovinách. Co/kdo je pro nás Slunce? Kde se nachází? S čím/kým a jak se spojujeme a proč? Velmi jednoduchými praxemi budete vedeni k poznání, co vše umožňuje/přináší/odnáší jednoduchý opakovaný pohyb s koncentrací. A také k poznání změny stavu těla/pocitů/bolestí, aniž byste udělali sebemenší pohyb......jak je to možné? Těším se na Vás :-)

"Pozdrav Slunci" - sobota 10. září 2022 (9,00 - 18,00)

kde? Joga Studio ToBe, Severovýchodní II 539/1, Praha 4 (Roztylské nám. pod kavárnou, bývalá M-yoga)

cena? 990 Kč

přihlašujte se na mail zuzana@yogavila.com

 

 

Srdečně zdravím,

 

Zuzana

P.S.: Individuální Joga zůstává beze změny - učím v dopoledních hodinách pondělí až pátek u nás doma v Braníku - v případě zájmu se ozvěte telefonicky 608507303. O joze nemusíte vědět vůbec nic. Dobré je vědět, proč chcete přijít. Individuální Jogová praxe přináší pochopení, uvolnění, řešení a klid. Je založena na Vašem rozhodnutí a Vaší pravidelné praxi.

 

Mgr. Zuzana Bergerová

www.zuzkabergerova.cz

+420608507303