Zuzka Bergerová - cvičení jógy

Joga Zuzka - přenádherné podložky na jogu - nepřehlédněte!!!!

Milé dámy,

o prázdninách jsem potkala moudrou krásnou ženu Evu Mašínovou, malířku, tanečnici a autorku jogových podložek, které doslova přiletěly z vesmíru. Eva podložky sama navrhuje a vyrábí. Pokud sháníte nový kousek pro sebe, nebo už řešíte dárky, nenechte si je ujít. Podložky jsou vyrobené z ekologicky přírodního kaučuku (neklouzavé) a na omak mají hebký flísový povrch z mikrovláken. Cena je 1350 Kč včetně poštovného. Pro objednání stačí odpověď na tento e-mail spolu s adresou a zvoleným designem podložky, nebo mi zavolejte na 608507303.

A kde si je můžeme společně rozbalit? Om Joga Studio po deseti letech skončilo. Své pravidelné hodiny jsem přesunula do YOGAME (Národní 21, Praha 1, www.yogame.cz)

pondělí 16,15-17,15 - joga pro všechny ženy, které mají rády mou jemnou hathajogu, plnou vědomého dechu a technik k uvolnění bolestí nejen fyzických, protažení a posílení, zapomenutí a rozpomenutí na to, co má smysl, jsou to také lekce určené těhotným

individuální výuka jogy - všední dny v dopoledních hodinách - Praha 4 Braník

Na závěr se vracím k Evě, autorce podložek. Nezasáhly mě jen její činy, ale také její slova: "V meditaci existují dva druhy obrazů, obraz mezi Tvýma očima a víčkem, to je to, co si přeješ a obraz za očima. To je Pravda."

Milé ženy, z celého srdce Vám přeji, ať se Vám oba obrazy propojí....

namasté

ať se Vám daří

Zuzka

 

Mgr. Zuzana Bergerová

www.zuzkabergerova.cz

+420608507303